KONST / Litografier / Färglitografi 15805112
nr 1580 5112
Färglitografi
Tomoe Yokoi. Signerad, numrerad 18/100. Färglitografi, bildmått: 18x27cm, yttermått inklusive ram: 37x45cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:56:36
100 kr
150 kr